Kitoks požiūris (saugokim gamtą?) arba kam reikalingos malkos ir šienas automobilyje…

Rašau savo pirmą įrašą internetiniame dienoraštyje. Kaip bebūtų keista jis ne apie programinę įrangą ir netgi ne apie kompiuterius ar kitokią elektroniką…

Savaitgalį su šeima svečiavomės pas brolio šeimą, gyvenančią prie Troškūnų miestelio (kuris yra tarp Anykščių bei Panevėžio). Vieną saulėtą gražų rytą brolienė sako – pažiūrėk per langą, tokio reginio tikriausiai niekad nepamatysi…

Gamtą tausojantis automobilis su vienos arklio galios varikliu :)

Taigi, trumpai pristatysiu šį gamtą tausojantį technikos stebuklą su vienos arklio galios (AG) varikliu:
Priekyje prijungtas 4 kojom varomas 1 arklio galios variklis, kuris yra valdomas specialiomis judesį perduodančiomis traukėmis, pagamintomis iš lanksčios ir lengvos medžiagos (virvės).
Šis variklis yra ypatingas tuo, kad darbo metu nenaudoja praktiškai jokio kuro, išskyrus deguonį ir visiškai neteršia gamtos.
Karts nuo karto variklį reikia įkrauti, tuo metu automobilis sustabdomas, o iš gale esančios kuro (šieno) saugyklos išimamas kuras, kuris padedamas priešais variklį. Variklis pats pasiima reikiamą kuro dozę. Nuotraukoje viršuje kaip tik ir pavaizduota ši situacija.
Kadangi automobilio variklis yra ne pačiame automobilyje, tai jis negali šildyti salono. Šiai problemai išspręsti pasitelkta geležinė, malkomis (ekologiškas kuras) kūrenama krostelė, kurios kaminą matote nuotraukoje viršuje, o pačią krosnelę – žemiau esančioje automobilio vidaus nuotraukoje: