Siūlyti naujieną, pridėti programą …

Jau apie pusė metu, bet kuris akl.lt lankytojas gali pasiūlyti mums naujieną arba programos aprašymą. Nuo to laiko situacija su naujienomis šiek tiek pagerėjo, turime bent jau kelias naujienas per savaitę (nors žinoma reikėtu, kad naujienos atsirastu kiekvieną dieną). Po truputi pildosi ir programų skiltis. Dažniausiai ten atsiranda trumpi žaidimų aprašymai, bet ir tai labai gerai, nes apie AK žaidimus sužinoti irgi naudinga 😉

Viskas būtų gerai, bet pastaruoju metu pradėjau pastebėti labai įdomia tendencija. Labai dažnai žmonės tingi parašyti visą naujieną arba programos aprašymą, todėl atsiranda žinutės tipo:

Būtų labai gerai jei plačiau parašytumete apie įvykį X.

arba:

Проект FREE!MUSIC является попыткой предложить сообществу музыкантов альтернативный способ расширения аудитории, основанный на разрешении свободно распространять их музыку. Юридической основой проекта является Свободная Декларация, являющаяся односторонним заявлением автора, суть …

arba:

Nemokamas 3D grafikos redaktorius. URL: www.blender3d.org.

ir dar:

Earth3D is a program that visualizes the earth in realtime in a 3D view. It uses data from NASA, USGS, the CIA and the city of Osnabrück. The program is available as binary for Linux, MacOS X and Windows under the GPL license. The program’s features are * viewing the earth as a whole * zooming in until countries, cities and even single houses become visible (in areas where the necessary map resolution is available) * embedding external data like current earthquake positions or cloud data.

Skaitykite toliau

Turime naują/seną valdybą

Įvyko rinkimai, bet AKL valdyme taip nieko ir nepasikeitė. Aš ir vėl išrinktas prezidentu (įdomu, todėl, kad gerai dirbau, ar todėl, kad neatsirado daugiau kamikadzu norinčiu tapti AKL prezidentu). Į valdyba pateko Mykolas, Žilvinas, Tomas, Saulius ir Albertas (už jį kaip visada balsavo praktiškai visi).

Užtat turime naują revizorių. Dabar valdybos darbą tikrins Kęstutis Biliūnas.

Sveikinu AKL valdybą su perrinkimu antrai kadencijai.