Vasario 1-osios valdybos susirinkimas

Tik ką baigėsi kasmėnesinis AKL valdybos susirinkimas. Buvo viena įdomi diskusija apie fanatizmą ir AKL rolę.

Jaroslavas papeikė Mykolą, kad dažnai jis perlenkia lazdą su AK propaganda, per daug varo ant Mikrosofto.

Mykolas teigė, kad AKL turi būti fanatiški, skleisti propagandą, kad atviras kodas jėga, viskas veikia ir t.t. Tipo, mes turim savo propaganda atsverti Mikrosofto propagandą. Neva, jei mes būsim objektyvūs, o jie varys savo FUD’ą, mes pralaimėsim.

Dar Mykolas pasiskundė, kad skirtinguose forumuose užvažiuoja ant Microsofto: vartotojų konfederacijoj, kokių nors menininkų, kad ir paties Microsofto, ir dažniausiai jo sentimentai sulaukia pritarimo. Ir tik AKL listuose vis atsidanda narių (ar buvusių narių), kurie bando būti „objektyvūs“ ir vaidina velnio advokatus — oponuoja Mykolo propagandai. Tiesa ir 100% tiesa gerai, bet toks pešimasis iš išorės atrodo, kad mes patys nesame visai tikri tuo, ką skelbiam.

Taigi, man kilo mintis paskelbti anti-Mykolo pro-Microsoft postingus off-topiku AKL viešame liste. Ypač kai juos rašo AKLo nariai ar prijaučiantys. Tik bijau, kad šitoks pareiškimas sukels fleimą apie tai, kad AKL yra išties fašistai fanatikai ir va — net neleidžia reikšti jiems nepatinkančių minčių savo forumuose.

O Microsoftas leidžia pro-OpenSource sentimentus savo bloguose, forumuose ir t.t.?

2 thoughts to “Vasario 1-osios valdybos susirinkimas”

  1. Microsoft’as – galbūt. Tai didelė kompanija, kurios uodega nežino, ką daro galva. Bilas Geitsas gali manyti vienaip – jam tik interoperability su OSS pasirodė blogai, kokius planus jis rezga slapta – klausimas. IronPython egzistavimas teigia ką kitą.

    O negražias kalbas geriau tikrai rišti – kitose organizacijose išvis yra spaudos atstovas ir tik jis šneka už kompaniją 🙂 Darbais, ne žodžiais prieš MS galima laimėti, jei jau tokia misija kažkam atrodo tikslas? Deja mano tikslas yra geresnis soft’as – AK tik priemonė… (beje l.gera)

  2. Mano supratimu, perlenkta propaganda virsta antri-reklama, kai vartotojas susiduria su kur kas sudėtingesne nei propaganda realybe. Todėl reklama turėtų būti realistiška.

    Žinoma, peštis viešuose AKL forumuose tarpusavyje yra ne itin gerai. Aš tokiais atvejais rašau asmeniškai.

Komentavimo galimybė išjungta.