Forumų bugai

Vakar naktį teko išjungti mūsų forumai.akl.lt, nes phpBB tai ne pats saugiausiais forumų scriptas ir ten karts nuo karto atsiranda bugų.

Parašė man toks vienas žmogutis:

Taigi dabartineje versijoje sie bugai … cookies stealing ( http://forumai.akl.lt/viewtopic.php?t=163 ) iterptas kenkejiskas kodas 🙂 ir xebra jai su bugovais exploreriais perima cookies 🙂

taip pat galima ivykdite koda www teisemis ir vualia po serva www teisemis 🙂 paswordus renkies:)

Taigi laikinai teko sustabdyti forumus ir bandyti įdiegti visus phpBB patchus, a ir šiaip gal laikas prie kito forumų scripto pereiti. Reikalavimai būtų tokie:

 • OpenSource.
 • Palaiko subforumų galimybę.

Gal kas žino gerą variantą?

13 thoughts to “Forumų bugai”

 1. Šis dar jaunas forumas, o pastebėta net MySQL bug’ų tad čia bus ir bus daug bug’ų – kol ištaisys…

 2. esu bandęs Phorum – tikrai patiko greitis ir paprastumas.
  http://www.phorum.org/

  tačiau licenzija, nors mano supratimu tinka „open source“ idėologijai, tačiau nėra opensource.org patvirtintų licenzijų sąraše.

 3. beje 🙂 http://www.milw0rm.com/id.php?id=1457
  cia jau pacios naujausios versijos exploitukas 🙂 cia tik remote stealing 🙂 paswordams parinkti 🙂 o teko matyti ir remote…. taigi vyrai jai naudosit slepkit versijas…..trinkis docs/CHANGELOG.html

  stenkites pakeisti isvaizda kad scriptvaikiai nepazintu…. bei siulau isjunkti shell functios php.ini 🙂

  sekmes nerijus

 4. Gal ne toki zodi pavartojau, bet jis patogus yra [b]GYJOS[/b] nera bereikalingu pribumbasu, plius AKL ne komercinei e-parduotuve ir ne zaidymu portalas tad forumas turi buti paprastas suprantamas patogus greitas, bet ne toks per daug POP’sinis (perkrautas) kaip phpBB, plius dar perl (nors nieko neturiu pries php, bet perl greiciau veikia 😉 )

 5. Greičiausiai ne, kol jie nesugalvojo platinti pakeisto (išversto) produkto. Antraip bet kokie svetainės hackai irgi turėtų būti paviešinami.

  Bet galima jų paprašyti. Paprastai labai mielai pasidalina žmonės.

Komentavimo galimybė išjungta.