AKL reikialinga pagalba

AKLas visą laiką turi krūvą projektų ir darbų, tačiau pastoviai trūksta žmonių kurie tuos darbus atliktu. Pateikiu sąrašą darbų/poreikių.

  • Reikalingas žmogus kuris atliktu projektų vadovo pareigas. Realiai jis pradėtu darbus nuo rudens, bet jei jis atsiras jau dabar, būtų labai cool. Daugiau apie tai čia.
  • Reikalingas žmogus kuris padėtu perkelti mūsų puslapį į plone.
  • Reikia žmonių kurie rašytu naujienas į akl.lt/naujienos. Jei žmogus pasižadėtu parašyti po vieną naujieną per savaitę ir tokiu žmonių būtų bent 2 ar 3, tai tikrai pagyvintu mūsų puslapį.
  • Reikia žmogaus kuris galėtu rašyti pranešimus spaudai. Idealu būtų rašyti po vieną pranešimą spaudai per mėnesį. Toks žmogus privalo mokėti gerai rašyti ir žinoti kokiais kanalais platinti tuos pranešimus, kad jie patektų į spaudą. Manau Mykolas OK kažkiek galėtu pakonsultuoti pradžiai.
  • Kuriama nauja AKL naujienų sistema. Reikia žmonių kurie prisidėtu prie jos tobulinimo. Sistemos Trac’as yra http://trac.progsis.lt/newswire. Sistemos pagrindinis developeris Martynas Jocius (mjoc_at_akl.lt). Sistema kuriama su Zope3.

Ateityje sąrašas augs.

4 thoughts to “AKL reikialinga pagalba”

  1. Hmmm… Šiaip nesu AKL narys, bet jei reikalingos naujienos iš open sourco pasaulio, tai galiu postinti nors ir kiekvieną dieną (aišku meluoju: laisvo laiko nebūna perdaug:) ), nes moderuoju vieną pakankamai populiarų rusišką naujienų-ir-ne-tik saitą. Jei toks variantas tinka ir tai techniškai realu realizuoti, tai viasada prašom.

Komentavimo galimybė išjungta.