Interviu diena

Šiandien man buvo interviu davimo diena. Daviau net 3 interviu, todėl tikėtina, kad spaudoje padaugės straipsnių apie AK.

Viskas prasidėjo 13 val. kai susitikau su Indre, kuri rašo straipsnį apie Linux naujam žurnalui apie IT. Jos žodžiais žurnalas bus skirtas IT specialistams, leis jį leidykla „Saulės spektras. Labai šauniai pasikalbėjome apie AKL’ą, mūsų atsiradimo istoriją. Taip pat pasikalbėjome apie „atviro kodo religiją“, kas tai, kodėl atsirado. Susitikimo pabaigoje nudžiuginau mergaitę padovanojęs jai Ubuntu Linux CD (reikia man kažkaip pridaryti gražiu Baltix CD, kad galėčiau dovanoti lietuviška produktą).

Iškart po to daviau interviu emailu savaitraščiui  „Atgimimas“. Čia jau koncentracija ne į Linux o į MS ir Eurokos Komisijos ginčą, bet keli klausimai apie AKL’ą.

Na o nuo 15 val. kartu su J. Jurkūniene iš „Žinių amžius“ laidos komponavome rytdienos laidą apie AK (ją galima išgirsti vasario 15 d., 16 val.  per Lietuvos radiją). Man teko atsakyti į kelis papildomus klausimus (prieš dvi savaites jau nemažai prikalbėjome su Mykolu) bei padėjau parinkti kas buvo pasakyta į temą, o kas į šalį. Rytoj pažiūrėsime kas gavosi, tikiuosi nelabai ten pripainiojau 🙂

Manau būtų šaunu, jei ir toliau susidomėjimas AK augtu ir tokiu straipsnių daugėtu.

2 thoughts to “Interviu diena”

Komentavimo galimybė išjungta.